Önemli Bilgiler

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Kurultayı - 2019 / Tokat

Tarih: 07-09 Eylül 2019

Yer: Dedeman Tokat Hotel, Grand Ali'N Hotel, Çavuşoğlu Tower Hotel/ TOKAT

Konaklama: Dedeman Tokat Hotel, Grand Ali'N Hotel, Çavuşoğlu Tower Hotel/ TOKAT

Başvuru Tarihi: Erken ve Geç Kayıtlar Beraber Yapılacak olup 15 Ağustos 2019 - 24 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Mali Süreç: 29 Ağustos 2019 | 17.00

Siteye son kayıt tarihi ve saati: 27 Ağustos 2019 23:59
 

Katılım Ücreti

Erken kayıt: 235 TL --- Geç kayıt: 280 TL

İletişim Bilgileri

E-mail adresi: kurultay@turkmsic.net / yonetimkurulu@turkmsic.net

  Uyarılar

·         Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan ve tüzük gereği erken kayıt için fakülteler 10 kişi kayıt yaptırabilir. Erken kayıt dönemi sona erdikten sonra boş kontenjanlar üzerinden geç kayıt döneminde başvurularınızı yapabilirsiniz.
 
·         Yerel birlik delegasyonunun erken kayıt ücretlerinin yerel birlik başkanı ya da başkanın görevlendirdiği kişi tarafından tek seferde hesaba yatırılması gerekmektedir. Ücretler yatırılırken başkanın ya da görevlendirilen kişinin adı soyadı ve yerel birlik ismi açıklama kısmına mutlaka yazılmalıdır. Katılım ücreti, havale masrafı gibi kesintiler göz onunde bulundurularak net tutar yatırılmalıdır.
 
·         Sitemizin "Kayıt Formu" bölümünden kaydınızı yapınız. E-posta adresinizi onayladıktan sonra sitedeki güncel bilgilerinizi görebileceksiniz.
 
·         Mali onayınız gerçekleştirildiğinde e-posta ile bilgilendirilecek ve site üzerindeki Mali Onay bilginizi görebileceksiniz.
 
·         Bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, üyelik bilgileri formatında güncelleme yapabilirsiniz.
 
·         Kayıt sırasında istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız organizasyonumuzun düzeni açısından çok önemlidir. Gerekli duyarlılığı göstereceğiniz için teşekkür ederiz.
 
·         Bildiğiniz gibi organizasyon komitesinin sorumlu olduğu durumlardan biri de katılımcıların karşılanması ve ulaşımlarının sağlanmasıdır. Sizleri karşılarken her şeyin düzenli bir şekilde yürümesi için ulaşım bilgilerinizi özenle doldurmanızı rica ediyoruz. 
 
·         30 Ağustos 2019 tarihinden sonra site üzerinden kayıt formundaki yaptığınız değişiklikler dikkate alınmayacaktır. 30 Ağustos 2019 tarihi sonrası ulaşım bilgilerindeki değişikliği bildirmeyen delegenin ulaşımından Organizasyon Komitesi sorumlu değildir.
 
·         Ücreti yatırıp kayıt formu doldurmayan delegenin kaydı tamamlanmış sayılmaz.
 
·         Yerel Birlikler mali süreç döneminde parayı yatırdıktan sonra mali süreç dönemi bitmeden kimlerin adına para yatırdıklarını (Erken be geç kayıt delegasyon listesini) kurultay@turkmsic.net veyonetimkurulu@turkmsic.net adresine ulaştırmalıdırlar. (İsim ve görevlerini yazmaları yeterlidir)
 
·         Kayıt öncesi uyarıları okumadan gerçekleştirilen hatalı işlemlerden Organizasyon Komitesi sorumlu değildir.
 

Uyarıları okuduğunuz için teşekkür ederiz

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Maksimum 10 kişilik erken kayıt delegasyonunuzun ve geç kayıt için talep ettiğiniz ek kontenjan delegasyonunuzun isimlerini ve sayısını 24 Ağustos 2019 23.59’a kadar kurultay@turkmsic.net adresine konu kısmına "[KAYIT- 2019] Yerel Birlik İsmi" yazarak mail yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.
  • Erken ve geç kayıt delegasyonlarınızın onaylandığına dair bir mailin tarafınıza ulaşmasının ardından 25 Ağustos'tan 27 Ağustos 23.59'a kadar, onay alan tüm delegasyonunuzun  kurultay.turkmsic.net adresine kayıt yaptırmalarını sağlamanız istenmektedir.
  • Onaylanan ve siteye kaydı tamamlanan delegasyonunuzun katılımcı ücretlerinin 28 Ağustos'tan 29 Ağustos 17.00'a kadar delegasyon içindeki 1 kişi tarafından toplu bir şekilde ( tüm delegasyonun katılım ücretlerini bir arada) ve “X TÖB Temsilcilik Bağışı” açıklamasıyla dernek hesaplarına yatırılması gerekmektedir. Gerekli hesap bilgileri süreç dahilinde sizlere iletilecektir.
  • İlgili dekont [DEKONT-2019] Yerel Birlik Adı başlığı ile kurultay@turkmsic.net adresine iletilmelidir.
  • Ücretler ödendikten sonra iade yapılmayacak olup; delege değişikliği mümkün olacaktır. Bu konu ile ilgili son tarih sizlere kayıt sürecinden sonra iletilecektir.
 
Tüm sorularınız için kurultay@turkmsic.net ve yonetimkurulu@turkmsic.net adreslerine ulaşabilirsiniz.
 
Sevgilerle,
Yönetim Kurulu adına,