Önemli Bilgiler

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Kurultayı - 2016 / Afyon

Tarih: 24-26 Eylül 2016

Yer: Oruçoğlu Termal Hotel

Konaklama: Oruçoğlu Termal Hotel

Ulaşım imkanları: Karayolu ile Afyon Otogar / Havayolu ile Zafer Havalimanı

Erken Kayıtlar: 20-31 Ağustos 2016 23.59

Geç Kayıtlar: 1-6 Eylül 2016 23.59

Katılım Ücreti: Erken kayıt: 155 TL

Geç kayıt   : 175 TL

'SADECE ÇALIŞTAY' Katılımcı Ücreti: 110 TL (1,5 gün)

İletişim Bilgileri:

E-mail adresi: kurultay@turkmsic.net

  Uyarılar:

·         Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan ve tüzük gereği erken kayıt için fakülteler 10 kişi kayıt yaptırabilir. Erken kayıt dönemi sona erdikten sonra boş kontenjanlar üzerinden geç kayıt döneminde başvurularınızı yapabilirsiniz.

·         Yerel birlik delegasyonunun erken kayıt ücretlerinin yerel birlik başkanı ya da başkanın görevlendirdiği kişi tarafından tek seferde hesaba yatırılması gerekmektedir. Ücretler yatırılırken başkanın ya da görevlendirilen kişinin adı soyadı ve yerel birlik ismi açıklama kısmına mutlaka yazılmalıdır. Katılım ücreti, havale masrafı gibi kesintiler göz onunde bulundurularak net tutar yatırılmalıdır.

·         Sitemizin "Kayıt Formu" bölümünden kaydınızı yapınız. E-posta adresinizi onayladıktan sonra sitedeki güncel bilgilerinizi görebileceksiniz

·         Mali onayınız gerçekleştirildiğinde e-posta ile bilgilendirilecek ve site üzerindeki Mali Onay bilginizi görebileceksiniz.

·         Bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, üyelik bilgileri formatında güncelleme yapabilirsiniz.

·         Kayıt sırasında istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız organizasyonumuzun düzeni açısından çok önemlidir. Gerekli duyarlılığı göstereceğiniz için teşekkür ederiz.

·         Bildiğiniz gibi organizasyon komitesinin sorumlu olduğu durumlardan biri de katılımcıların karşılanması ve ulaşımlarının sağlanmasıdır. Sizleri karşılarken her şeyin düzenli bir şekilde yürümesi için ulaşım bilgilerinizi özenle doldurmanızı rica ediyoruz. Mağduriyet yaşamamanız için geliş biletlerinizi, 6 Eylülden sonra servis olmayacağını göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ediyoruz.

·         6 Eylül 23:59'dan sonra site üzerinden kayıt formundaki yaptığınız değişiklikler dikkate alınmayacaktır. 6 Eylül sonrası ulaşım bilgilerindeki değişikliği bildirmeyen delegenin ulaşımından Organizasyon Komitesi sorumlu değildir.

·         Ücreti yatırıp kayıt formu doldurmayan delegenin kaydı tamamlanmış sayılmaz.

·         Yerel Birlikler erken kayıt döneminde parayı yatırdıktan sonra erken kayıt dönemi bitmeden kimlerin adına para yatırdıklarını (Erken kayıt delegasyon listesini) kurultay@turkmsic.net adresine ulaştırmalıdırlar. (İsim ve görevlerini yazmaları yeterlidir)

·         Geç kayıt döneminde başkanlar parayı toplu bir şekilde yatırırlarsa, erken kayıt döneminde olduğu gibi para yatırılan kişilerin isimlerini göndermelidirler. Kişi parasını kendi yatırıyorsa açıklama kısmına İsim Soyisim ve Fakültesini  yazdırmalıdır.

·         

·         Kayıt öncesi uyarıları okumadan gerçekleştirilen hatalı işlemlerden Organizasyon Komitesi sorumlu değildir.

Soru ve önerileriniz için kurultay@turkmsic.net adresine e-mail atabilir ya da sayfadaki iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Uyarıları okuduğunuz için teşekkür ederiz.